BARYO.NET

ÚVOD

Zdravím všechny, co si čtou tento článek.

Chtěl bych Vás všechny přivítat na nově spuštěné platformě pro baryo.net.
Někteří z Vás si možná pamatují, že dříve pod baryo.net běžel minecraft server, který ale zanikl. Nebudu zde rozebírat proč a jak, protože je to již minulost. S příchodem hry VALORANT jsme se rozhodli, že by bylo fajn vybudovat na CZ/SK projekt, který poskytne zázemí pro kompetitivní hraní. Naším cílem je vybudovat takové zázemí, které poskytne aktuální a rychlé informace z dění kompetitivních her a novinek, nejen z CZ/SK, a zároveň možnost odměnit dobré hráče a poskytnout jim prostor pro "ukázání se".

PROČ VALORANT?
Jelikož je tato hra momentálně na vzestupu a neexistuje pro ní víceméně žádný projekt jako pro jednu z dalších nejhranějších her Counter-Strike: Global Offensive, které sice mají Faceit, PvPRO, ESEA aj. ale ne primárně pro český a slovenský trh, rozhodli jsme se začít právě s touto hrou a jakmile a pokud se nám podaří zrealizovat vše, co máme naplánované, pustit se do dalších her, jako je právě zmíněné "csko" a další, známější hry.

VALORANT 5v5 RANDOM PUG
Jedna z prvnotních věcí, kterou se nám podařilo v rekordním čase dodělat a spustit, je 5v5 random pug, který z připojených hráčů sestaví dva teamy, kteří se utkají proti sobě. Momentálně je tento systém v beta testování, takže teamy jsou sestavené náhodně, avšak v nejbližší budoucnosti plánujeme spojit tento systém s ELO systémem a žebříčkem nejlepších hráčů, kteří budou odměnováni. Více informací lze nalézt zde.

VALORANT TEAMOVÉ SCRIMY A LIGA
Jako jednu z dalších, naplánovaných věcí je spustit obdobu výše zmíněných pugů, avšak s tím rozdílem, že k tomu, abyste se mohli připojit, je potřeba být členem teamu, který má 5 členů. Takovéto teamy se poté utkávají v zápasech proti sobě, přičemž nejlepší teamy za určité období jsou pozváni do uzavřených turnajů o hodnotné ceny. Tento systém je v plánu spustit v plánu několika málo týdnů.

VALORANT TURNAJE PRO VŠECHNY
Mimo výše zmíněné jsou v plánu i klasické komunitní turnaje, do kterých se může zapojit úplně každý. V plánu jsou klasické 5v5 turnaje v kompetitivním módu, ale i například 2v2 či 3v3 turnaje. 

ODMĚNA ZA HRANÍ A OBCHOD
Jako jedna z dalších věcí, která je již nyní spuštěna, je získávání tzv. tokenů za vyhrávání zápasů / turnajů a umístování se v leaderboardech na předních příčkách (Pomocí ELO systému). Za tyto tokeny je možné si vybírat věci z našeho obchodu v podobě steam klíčů, csgo skinů, či herního příslušenství.

A NA KONEC..
Mějte prosím na paměti, že veškeré výše zmíněné věci jsou ve stádiu beta, kdy probíhá jejich testování, odlaďování a vylepšování, mezi které patří i to, že i přesto, že momentálně je po Vás potřeba například zapisovat skóre ručně, slibujeme Vám, že již nyní hledáme a pracujeme na systému, který díky RIOTu tuto povinnost eliminuje a vše se bude dělat automaticky a co nejjednodušeji pro Vás :).

Dále pak, pokud máte nějaké návrhy, připomínky, či jste narazili na nějaký problém, neváhejte nám to sdělit skrze kontaktní formulář zde a vylepšit tím celé baryo.net.

|

SUMECEK111 v pátek, 10. července

Lets gooo :)